• autor: dawidoss97, 2013-10-05 21:55

7 Kolejka:Gwarek Zabrze 96' - Polonia I Bytom 2:4 (0:2)

Bramki:Lika x2 , Derewońko , Jankowski

7 Kolejka:Polonia II Bytom - Piast Gliwice 96'  0:0

W 7 kolejce Okręgowej Ligi Juniorów 96' wygrywamy na wyjeździe z dobrze grającym Gwarkiem Zabrze 2:4.Wynik jak najbardziej zasłużony , gdyż oddaliśmy o 15 strzałów więcej niż nasi rywale.Grając na bardzo zmniejszonym boisku udaje nam sie wywieźć 3 punkty.Nasza druga drużyna w świetnym stylu zaskakująco remisuje z Piastem Gliwice 0:0 - trzeba dodać że nasi zawodnicy lepiej spisywali sie niz druzyna przyjezdnych , mało brakowało aby Polonia II Bytom wygrała spotkanie , ale gości uratował słupek.

Relacja ze spotkania GWAREK ZABRZE 96' - POLONIA I BYTOM

2' - GOOOOOLLLLLL dla Polonii.Szybko wychodzimy na prowadzenie za sprawą Daniela Liki , który po indywidualnej akcji umieszcza futbolówkę w siatce rywala.BRAWO!

3' - GOOOOOLLLLLL dla Polonii.Trzecia minuta i druga bramka dla naszej drużyny , bardzo szybko narzucamy rywalom nasze tempo , a gospodarze sobie z tym nie radzą.Kamil Junkiert wybija daleko piłkę ... ta kozłuje , kozłuje aż przelobowała obronę Gwarka - do piłki dochodzi Wojciech Jankowski , który ze spokojem strzela bramkę na 0:2!

6' - Bardzo groźna sytuacja naszej drużyny.Gospodarze mimo tego że są bardzo zmotywowani to nie radzą sobie z naszą ofensywą.Daniel Kijewski uderza z 16-tego metra w stronę bramki , ale minimalnie nad poprzeczką.

12' - Pierwsza groźna sytuacja Gwarka.Zawodnik uderza z 20-tego metra , ale mimo iże uderzył nie celnie to strzał wydawał sie naprawde groźny.

25' Powinno być 0:3! Daniel Kijewski marnuje znakomitą sytuacje , w której powinna być bramka.

38' - Daniel Lika dostaje piłkę ze środka pola od Patryka Pośpiecha , ten robi zamach na lewą noge i znajduje sie w sytuacji sam na sam z bramkarzem , niestety uderza zbyt lekko aby pokonać bramkarza.Drużyna Gwarka zdominowana przez naszą drużyną w pierwszej połowie.

II POŁOWA

48' - GOOOOLLLL dla Gwarka.Gospodarze wychodzą na drugą połowe bardziej skoncentrowani i z wiara , że uda im sie jak najszybciej wyrównać.Szybko zdobywaja bramkę ... z rzutu karnego.Wynik 1:2 dla Polonii.

56' - Gwarek bliski wyrównania!Głową uderzał zawodnik z Gwarka , ale na nasze szczęście z linii bramkowej piłkę wybija Wojciech Jankowski.

59' - GOOOOLLLL dla Gwarka.Niestety tracimy drugą bramkę w tym spotkaniu w efekcie czego mamy remis.Napastnik z Gwarka świetnie uderzył piłke z ostrego kąta po długim rogu ... nasz bramkarz bez szans.

61' - Nasza drużyna przeżywa chwile kryzysu w tym spotkaniu.Pierwsza połowa znakomita w naszym wykonaniu teraz zaś zostaliśmy zepchnięci głęboko do obrony.Gwarek mógł pierwszy raz wyjść na prowadzenie w tym meczu.Piłka zostaje wycofana z lewej strony do środka połow , zawodnik gwarka ma przed sobą tylko naszego bramkarza , ale minimalnie przestrzela.Mamy dużo szczęścia!

70' - Nasza drużyna po raz kolejny zaczęła dominować na boisku.Oddajemy mnóstwo strzałów ale piłka nie umie znaleźć drogi do bramki przeciwnika.Jankowski po indywidualnej akcji z prawej strony dogrywa piłkę do Nojmana na dłuższy słupek , ten huknął mocno z woleja - jakimś cudem bramkarz Gwarka broni ten strzał.

75' - Na kwadrans przed końcem spotkania dalej wynik brzmi 2:2 - mimo tego że mamy więcej okazji strzeleckich!Lika dogrywa piłkę z prawej strony do Kijewskiego - ten próbuje na wślizgu , jednak kolejny raz strzał broni bramkarz rywali.

80' - GOOOOOLLLLL dla Polonii.Strzelcem trzeciej bramki dla naszej drużyny jest Daniel Lika , która strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.Z prawej strony dosrodkowuje Paweł Murlowski , a Lika precyzyjnym strzałem z głowy strzela bramkę!!! Wygrywamy 2:3!

84' - Jakub Górnika świetnie pobiegł pare metrów z piłką środkiem boiska , dogrywa do Kijewskiego na prawą stronę , ten uderza z ostego kąta w prost w bramkarza - próbował jeszcze dobijać strzał Górniak , lecz prosto w obrońce.

86' - Kolejna okazja dla Kijewskiego , które nie umie sie dzisiaj ustrzelić.Po strzale z ostrego kąte po długim słupku , piłka musnęła słupek bramki.

90'-GOOOOLLLLL dla Polonii.W ostatniej minucie spotkania stawiamy kropkę nad ,,i'' . Bramkę na 2:4 strzela Adam Derewońko świetnie uderzając z rzutu wolnego.BRAWO!!!