T.S Polonia Bytom rocznik 97 - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Trener Wania
Mateusz Segieta

Podsumowanie obozu w Wisełce 2013!

• autor: Segietos, 2013-08-24 11:06

Tak jak informowałem w poprzednim newsie tydzień temu wyjechaliśmy na obóz przygotowawczy do Wisełki. W czasie pobytu w okolicach Międzyzdrojów pojawiały się krótkie informacje o naszej sytuacji na facebookowym fanpage naszej drużyny – dzisiaj je wszystkie przedstawię. Najważniejszą informacją jest chyba hotel w którym przebywaliśmy 7 dni. Villa Madre (nazwa hotelu) zaoferowała nam bardzo dobre warunki z których korzystaliśmy.

Wszystko było na szczycie profesjonalizmu, zaczynając od jedzenia idąc aż do pokoi. Z całych serc chcielibyśmy podziękować za gościnność jaka nas spotkała w odległym miejscu od Bytomia. Kolejną ważną sprawą jest rozegrany przez nas sparing z czwartoligową (nie 3-cio, błąd na fanpage) drużyną z Wolina. Ludowy Klub Sportowy Vineta Wolin pokonał nas wynikiem 8:0. Przeciwnicy narzucili nam bardzo wysokie warunki, grali mądrze i skutecznie. Przypomnę, że mecz odbył się z pierwszą drużyną owego klubu, a nie z naszym rocznikiem. Najważniejsze jest, że cały obóz przepracowaliśmy najciężej jak to się tylko dało, treningi odbywały się dwa razy dziennie, a przy tym mieliśmy czas na odpoczynek – korzystając z plaży. Wczoraj przed wyjazdem na Śląsk odwiedziliśmy po drodze trzy punkty widokowe umieszczone w okolicach Międzyzdrojów. Podsumowując: Obóz w Wisełce 2013 wyszedł na duży plus i jesteśmy pewni, że bardzo dobrze nas przygotował do nowego sezonu 2013/14.

Odrębną od tematu, ale bardzo ważną informacją jest jutrzejszy początek naszej ligi. Dla wszystkich zainteresowanych: nasza drużyna połączyła siły z rocznikiem 96, aby już w następnym roku grać w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych. Podzieliliśmy się na dwa zespoły: POLONIA BYTOM I i POLONIA BYTOM II, jak zadecydował ŚZPN wystąpimy w jeden grupie.. Jeden mecz rozegramy jutro z Concordią Knurów, a drugi z Grunwaldem Ruda Śląska.

autor: ~damian` 2013-08-24 19:33:12

avatar Concordia ;]

autor: Segietos 2013-08-24 20:08:24

Profil Segietos w Futbolowo Dzięki, poprawione! ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

Unia RacibórzPolonia Bytom
Unia Racibórz 0:4 Polonia Bytom
2014-06-15, 10:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Towarzyski mecz ze szpitalem Górniczym w Bytomiu.
Ładowanie...

Kontuzjowani - Nieobecni

Damian Miszczak (napastnik) - zerwane wiązadła krzyżowe

Ruch Radzionków 0:3 Polonia II Bytom
MKS Zaborze Grunwald Ruda Śląska
Piast Gliwice Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec Odra Wodzisław Śląski
Concordia Knurów Gwarek Zabrze
Carbo Gliwice 3:3 MOSiR Stal Zabrze
Unia Racibórz 0:4 Polonia Bytom

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.